QNAP optický modul SFP+ QXP-32G2FC

Optický modul SFP+ QXP-32G2FC.... více
Běžná cena: 8 917  (-18%)
6 061.16 Kč bez DPH
Na dotaz
7 334 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1145516
Kód dod.: TRX-32GFCSFP-SR
EAN: 4713213516102
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobce: QNAP
Popis a parametry

QNAP optický modul SFP+ QXP-32G2FC

QNAP optický modul SFP+ QXP-32G2FC

Multimode optický modul

  • Tři rychlosti: 28,05 Gb/s/ 14,025 Gp/s/ 8,5 G/p
  • Podpora multimódových kabelů LC FC s 32 Gb/s, až 100 metrů (328,08 ft.)
.

QNAP optický modul SFP+ QXP-32G2FC

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
R computer - Lokaj Petr
5. května 1555
75661 Rožnov pod Radhoštěm
Česká Republika
IČO: 07084994
DIČ: CZ8705086335