QNAP optický modul SFP+ QXP-16G2FC

Optický modul SFP+ QXP-16G2FC.... více
Běžná cena: 5 078  (-18%)
3 442.15 Kč bez DPH
Na dotaz
4 165 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1145515
Kód dod.: TRX-16GFCSFP-SR
EAN: 4713213516096
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobce: QNAP
Popis a parametry

QNAP optický modul SFP+ QXP-16G2FC

QNAP optický modul SFP+ QXP-16G2FC

Multimode optický modul

  • Tři rychlosti: 14,025 Gb/s/ 8,5 Gp/s/ 4,25 G/p
  • Podpora multimódových kabelů LC FC s 16 Gb/s, až 125 metrů (410,10 ft.)
.

QNAP optický modul SFP+ QXP-16G2FC

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
R computer - Lokaj Petr
5. května 1555
75661 Rožnov pod Radhoštěm
Česká Republika
IČO: 07084994
DIČ: CZ8705086335