Philips MT IPS LED 27" 27E1N1300AE/00 - IPS panel, 1920x1080, 100Hz, 1ms, HDMI, DP, USB-C, USB 3.2, vysk. stav., repro
Použití:Kancelářský; Rozlišení displeje:1920x1080 (Full HD); Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory; Rozhraní vstup:HDMI; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:1; DP počet:1; DP verze:1.2; USB umístění:Vzadu; Doba odezvy (ms):1; Barevná hloubka (bit):8; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:IPS; Jas (cd/m2):250; Kontrast:1:1300.... více
Běžná cena: 4 648  (-11%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1681220
Kód dod.: 27E1N1300AE/00
EAN: 8712581804305
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Philips
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
HDMI
Výbava
Reproduktory
Energetická třída
E
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
IPS
Použití
Kancelářský
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní výstup
3,5 mm Jack
USB umístění
Vzadu
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
HDMI počet
1
DP počet
1
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
1300
Doba odezvy (ms)
Hmotnost (kg)
6
Jas (cd/m2)
250