Integra Tech Heat Master 200 záložní zdroj pro topné systémy (černý)

Použití:Průmyslové; Provedení:DIN; Zdánlivý výkon VA:800; Fáze (Vstup/Výstup):1:1; Komunikace:bez; Možnosti:Prodloužení záložního času, Rozšiřitelný výkon UPS.... více
Běžná cena: 8 062  (-10%)
5 981.82 Kč bez DPH
Na dotaz
7 238 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1020540
Kód dod.: ZZIT-200 Heat Master BK
EAN: 7597106602915
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: AVACOM
Popis a parametry

Integra Tech Heat Master 200 záložní zdroj pro topné systémy (černý)

Heat Master je záložní zdroj pro oběhová čerpadla topných systémů a dalších elektrických zařízení, které chrání před poškozením, které může nastat při výpadku elektrické energie. Výstupní napětí ze záložního zdroje má tvar dokonalé sinusoidy. Takto upravené napětí je zapotřebí zvláště pro oběhová čerpadla a další elektrické pohony.

Výkon a ochrana
Zdroj má plně automatický provoz, při výpadku napájení dojde k automatickému přepnutí na záložní akumulátory. Po obnovení dodávky energie se Heat Master automaticky přepne na síť a akumulátory se začnou opět dobíjet. Heat Master obsahuje dva olověné akumulátory 12V 9Ah. Pro prodloužení doby zálohy lze na svorkovnici zdroje jednoduše přidat další přídavný akumulátor, který zajistí delší čas zálohy připojeného zařízení při stejné zátěži. Heat Master má funkci regulace napětí (AVR) a je tedy schopen ihned poskytovat energii při různých zátěžích.

Konstrukce a montáž
Kompaktní rozměry záložního zdroje jej předurčuje k širokému použití a to díky jednoduché obsluze, přehlednosti displeje i samotné montáže. Heat Master má digitální displej pro snadné zobrazení stavu zařízení. Displej ukazuje stav všech vstupů, stav elektrické sítě (normální, porucha), stav interních baterií. Heat Master byl navržen tak, aby účinně chránil a pomáhal kompenzovat výpadky v domácnostech i malých firmách. Stačí jen jednoduše zavěsit na zeď a zapojit spotřebiče, které chcete chránit, do zásuvky SCHUKO (CEE 7/4) umístěné na levém boku Heat Master.

Výkonná ochrana
Heat Master je ideální ochranou při výpadku energie v síti, kolísání napětí či náhlých výbojů při bouřce. Zdroj řízený mikroprocesorem zaručuje vysokou spolehlivost i díky rychlé reakci na změnu energie v síti. Zdroje jsou chráněny proti zkratu i proti neúměrnému trvalému přetěžování.

Jmenovitý výstupní výkon: 250 VA / 200 W Špičkový výkon : 800 VA / 640 W (< 6 s)
Rozměry (v x š x h): 319 x 190 x 150mm
Hmotnost: 10,5kg

.
ParametryPorovnání
Použití
Průmyslové
Zdánlivý výkon VA
800
Provedení
DIN
Fáze (Vstup/Výstup)
1:1
Komunikace
bez
Možnosti
Rozšiřitelný výkon UPS
Možnosti
Prodloužení záložního času

Integra Tech Heat Master 200 záložní zdroj pro topné systémy (černý)

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
R computer - Lokaj Petr
5. května 1555
75661 Rožnov pod Radhoštěm
Česká Republika
IČO: 07084994
DIČ: CZ8705086335