PS4 hra Spyro Reignited Trilogy

Pro zařízení:Playstation 4; Žánr:Dětské; Hra:Krabicová, Hra.... více
Běžná cena: 803  (-22%)
520.66 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
630 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1076963
Kód dod.: 0007603
EAN: 5030917242243
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobce: NoName
Popis a parametry

PS4 hra Spyro Reignited Trilogy

* U her Spyro™ 2: Ripto's Rage! a Spyro™: Year of the Dragon je kód ke stažení z internetu.

Původní mistr grilování je zpátky! Stejný palčivý humor, stejná žhavá osobnost, nyní ve strhujícím HD. Spyro plane jako nikdy předtím v herní kolekci Spyro™ Reignited Trilogy. Zažehněte oheň díky remasterovaným verzím původních tří her: Spyro the Dragon™, Spyro™ 2 Ripto's Rage! a Spyro™ Year of the Dragon. Prozkoumejte rozsáhlé světy, znovu se potkejte s ohnivými osobnostmi a připomeňte si toto dobrodružství v celé své remasterované kráse. Protože když je třeba zachránit nějaký svět, můžete se spolehnout jen na jednoho draka.

Spyro the Dragon

Gnasty Gnorc se vrátil z vyhnanství a vypustil zlou magii na Dračí země, uvěznil draky v krystalu a vyvolal armádu Gnorců. Spyro, se svým kamarádem vážkou Sparxem, je jediný drak, který se stále může pohybovat po šesti domovských světech, osvobodit draky a zachránit situaci. Létejte se Spyrem po Dračích zemích, upalujte barvité nepřátele jeho ohnivým dechem a řešte bezpočet hádanek a dobrodružství.

Spyro 2 Ripto's Rage!

Spyro byl povolán do země Avalar, kde má porazit zlého čaroděje Ripta, který v domovských světech Avalaru rozpoutal válku. Ripto se svými poskoky obsadil všechny domovské světy a jedině Spyro je může porazit a vrátit do světa Avalar mír. V tomto dobrodružství Spyro dští oheň, střílí ohnivé koule a naráží hlavou do nepřátel, zatímco plní jedinečné výzvy, jako je třeba pasení podivných zvířat, střelba na cíl a porážení žravých dinosaurů.

Spyro Year of the Dragon

Dračí země oslavují "Rok draka", když vtom se objeví záhadná postava v plášti a ukradne všechna dračí vejce. Pod vlivem kouzla zlé čarodějky nyní armáda Rhynoců hlídá bezbranná vejce v Zapomenutých světech. Díky novým i starým přátelům se Spyro vydává na výpravu, aby zachránil ztracená vejce, porazil armádu Rhynoců a zastavil zlou čarodějku. Zatopte nepřátelům v tomto dobrodružství, prozkoumejte záhadné světy a plňte bláznivé výzvy, jako je třeba předvádění úžasných triků na skateboardu a zápasy v boxerském ringu.

.
ParametryPorovnání
Pro zařízení
Playstation 4
Žánr
Dětské
Hra
Krabicová
Hra
Hra

PS4 hra Spyro Reignited Trilogy

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
R computer - Lokaj Petr
5. května 1555
75661 Rožnov pod Radhoštěm
Česká Republika
IČO: 07084994
DIČ: CZ8705086335