Feelworld Monitor S55 V2 5.5"

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství.... více
Běžná cena: 4 358  (-12%)
3 170.25 Kč bez DPH
Na dotaz
3 836 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1069709
Kód dod.: S55 V2
EAN: 6971863810515
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: NoName
Popis a parametry

Feelworld Monitor S55 V2 5.5"

Monitor S55 V2 5.5"

Ultra lehký 4K HDMI 5,5" náhledový monitor. Více než jen monitor!

Snadná analýza obrazu

S55 je ultra lehký, ale výkonný 5,5" monitor plný funkcí, které jsou dokonalým doplňkem vaší digitální zrcadlovky. Aby vám při produkci pomohl, nabízí spoustu standardních softwarových funkcí, jako jsou false colors a histogram pro perfektní expozici, dále funkce jako Focus Peaking, Pixel to Pixel a mnoho dalšího.

Malý a lehký monitor

Se svou nízkou hmotností pouhých 175g se skvěle hodí pro kameramany, kteří jsou často v terénu nebo natáčejí "z ruky". Díky malé velikosti monitoru Feelworld S55 je ideálním doplňkem pro gimbaly a lehké kamerové systémy, zejména pro ty, které nemají vestavěný displej.

Širokoúhlá obrazovka

Feelworld S55 je lehký 5,5" monitor s poměrem stran 16:9. LCD displej s vysokým rozlišením zobrazuje jasný a čistý obraz - takže je ideálním monitorem pro náročné uživatele digitálních zrcadlovek. Model S55 je vybaven panelem s nativním rozlišením 1280x720, jasem 500 cd/m2 a kontrastním poměrem 1000:1, což umožňuje, aby byl obraz na obrazovce živější a přesněji ztvárnil to, co vidí senzor fotoaparátu.

Různé úhly, stejně kvalitní obraz

Kvalitní IPS monitor vám poskytuje vizuální pohled, který ocení každý filmař. Nabízí konzistentní jas a čistotu obrazu i barev ze 160° pozorovacího úhlu vertikálně i horizontálně. Široký pozorovací úhel umožňuje sledování obrazu více členům filmového štábu.

Věrné barvy a jejich profesionální kalibrace

Feelworld používá profesionální standard barev Rec.709 HD a využívá technologii kalibrace barev s profesionální kalibrací zařízení již ve výrobě. Dosažení správné kalibrace monitoru je proto snadné a monitor tak umožňuje přesnou reprodukci barev bez zkreslení. Díky tomu při natáčení zobrazuje věrný obraz.

Přesná reprodukce barev

Monitor Feelworld S55 podporuje standardy ITU a HD video Rec.709. Jedná se o pokročilou technologii zpracování obrazu, takže obraz je jasně prezentován a barva je extrémně přirozená, aby byla zajištěna přesná reprodukce barev, což uživatelům umožňuje přesně vyhodnotit kvalitu různých vstupních video signálů.

Intuitivní ovládání menu

Ovládací prvky menu jsou velice intuitivní a snadno použitelné. V horní části monitoru jsou tři tlačítka vlastních funkcí, která můžete nastavit jako běžné funkce. Stisknutím tlačítka „<“ snížíte hlasitost a pomocí tlačítka „>“ zvýšíte hlasitost. Monitor automaticky uloží parametry, které jste dříve nastavili a uchová původní nastavení při příštím zapnutí. Není třeba nastavení opakovat, což je velice pohodlné a jednoduché.

4K HDMI vstup a Loop výstup

Feelworld S55 má 4K HDMI vstup a Loop výstup, což umožňuje nejen zobrazovat živé signály, ale také je současně odesílat na další monitory. Jedná se o schopnost zobrazit živý obraz na více displejích najednou při zachování původní kvality videa.

Připojte se k řídícímu monitoru

Zobrazte živý obraz na více displejích současně.

Připojte se k projektoru

Na koncertě, při živém vysílání nebo konferenci se můžete připojit k projektoru pro promítání v reálném čase.

Pomocné napájení pro fotoaparáty

DC výstupní port umožňuje napájet fotoaparát přímo z baterie řady Sony NP-F série L nebo Canon LP-E6 namontované na monitoru, což zvyšuje dobu provozu oproti běžným bateriím mnoha digitálních zrcadlovek nebo bezzrcadlovek. Kromě toho můžete monitorovat zvuk v reálném čase pomocí 3,5mm stereofonního konektoru pro sluchátka.

Flexibilní duální bateriový konektor

Monitor Feelworld S55 V2 je kompatibilní s lithiovými bateriemi Sony F970 a Canon LP-E6 pomocí jednoho konektoru. Poskytuje tak dlouhou výdrž s více možnostmi napájení i pro dlouhé natáčení.

Pohodlná montáž - výklopné rameno

Každý monitor S55 se dodává s naklápěcím ramenem s uchycením pomocí adaptéru Cold Shoe. Kameramani tím získají bezpečný způsob umístění monitoru při zachování nízkého profilu.

• Možnost otáčení o 360° pro pohodlné monitorování obrazu
• Bezpečné a lehké upevnění pomocí patice blesku nebo závitu 1/4"-20
• Zahrnuje vlastní adaptér patice blesku pro připojení příslušenství, jako je mikrofon, LED světlo, bezdrátový přijímač atd.
• Několik možností instalace
• Monitor Feelworld S55 je vybaven standardními 1/4" upevňovacími body (dole, vpravo) pro připevnění k fotoaparátům nebo jinému vybavení . Externí 1/4 závit slouží k tomu, aby byl monitor lehčí a tenčí. 1/4" závit lze odmontovat a připevnit ke spodní nebo pravé straně.

Flexibilní instalace k fotoaparátu i gimbalu

Nejen, že monitor můžete nainstalovat na gimbal, ale také jej můžete bezpečně připevnit k horní části fotoaparátu jako dokonalý HD hledáček! Pokud jej nainstalujete na spodní část zařízení, můžete také kombinovat funkci převrácení obrazu, abyste udrželi správnou orientaci obrazovky! S55 je vybavený jedním 1/4" závitem. Pokud chcete zajistit rychlou instalaci na gimbal, můžete si ještě jeden 1/4" závit dokoupit.

Nejnovější design sluneční clony

Monitor S55 je vybaven sluneční clonou, která umožňuje kameramanovi více se soustředit na video a vyhnout se špatné viditelnosti způsobené silným světlem, což poskytuje lepší vizuální zážitek. Rám pro upevnění sluneční clony je navíc integrován přímo v monitoru a tak je proces instalace pomocí přiloženého suchého zipu jednoduchý a rychlý, což je ideální pro venkovní natáčení.

Technické parametry:

Vysoké rozlišení: HD 1280x720
Vysoký kontrast: 1000:1
Vysoký jas: 500cd/m2
160° široký pozorovací úhel IPS panelu
Poskytuje pomocné napájení fotoaparátu nebo kamery
Histogram
Peaking Focus Assist (červená, zelená, modrá - volitelně jsou zvýrazněny tři barvy nad částmi zaostřeného obrázku)
False Colors
Zebra Exposure
Nine Grid
Scan Mode (Under Scan, Over Scan)
Zoom (4x, 9x, 16x)
Anamorfický režim (1.3x, 2.0x, 2.0x mag, User-defined adjustment: 1.20X~2.00X)
Pixel to Pixel
Center Marker
Safe Area (80%, 85%, 90%, 93%, 96%, 2.35:1)
Ratio marker (4:3, 13:9, 14:9, 15:9, 16:9, 1.85:1, 2.35:1)
Marker Color (červená, zelená, modrá, bílá, černá)
Check Field (červená/zelená/modrá/mono)
Převrácení obrazu (H, V, H/V)
Zmrazení obrazu
Zoom All (nastavitelné 0~100)
U/D & L/R Zoom (nastavitelné 0~100)
Nastavení barevné teploty

Obsah balení:

Monitor Feelworld S55
Kabel micro HDMI
Naklápěcí rameno
Sluneční clona

.
ParametryPorovnání
Typ příslušenství
Ostatní příslušenství

Feelworld Monitor S55 V2 5.5"

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
R computer - Lokaj Petr
5. května 1555
75661 Rožnov pod Radhoštěm
Česká Republika
IČO: 07084994
DIČ: CZ8705086335